VŠE O NÁKUPU

Vše o nákupu

 

Od pondělí 23. března 2020 z důvodu KORONAVIRUSU budeme fungovat v omezeném režimu. Objednávky však budeme i nadále expedovat.

EXPEDICE - zboží bude expedováno v průběhu  10 dní.

DORUČENÍ - Doručení probíhá v průběhu 2-5 dnů od expedice objednávky. 

PPL: Podpis při doručení není od 16.3.2020 po příjemcích vyžadován. Platba na dobírku je zatím možná, prosíme ale o placení platební kartou pro snížení riziko přenosu nákazy mezi řidičem a Vámi. Pokud jste v nařízené karanténě, řidič se s Vámi domluví na předání zásilky s co nejmenším možným rizikem nákazy. Více na stránkách PPL.

Česká pošta: Zásilky budou doručovány, ale bez přímého kontaktu s adresátem. Návštěva pobočky je doporučena pouze s rouškou. Více na stránkách České pošty. 

Mimořádná situace může ovlivnit čas doručení. Na doručení všech objednávek intenzivně pracujeme.  

Balení zboží - Vaše objednávky prochází před odesláním důkladnou kontrolou. Kožené kabelky, cestovní kufry, cestovní tašky a jiné objemnější zboží, je baleno v igelitových sáčcích, vloženo do přepravních krabic a vypolstrováno proti poškození. Kožené peněženky a drobné doplňky je opatřeno igelitovým sáčkem a vloženo do bublinkové obálky.

 

Záruční doba - je 2 roky. Záruka se vztahuje na skryté vady, které se projeví v průběhu záručního období.

Upozornění: barevnost jednotlivých produktů se může lišit v závislosti na nastavení monitoru. Mírná odlišnost v barevnosti není důvodem pro reklamaci.

 

CENY DOPRAVY :

Balík Do balíkovny : 49 Kč

Česká Pošta na poštu : 65 Kč

Balík Do ruky : 79 Kč

PPL : 95 Kč

PPL ParcelShop : 85 Kč

 

Nákup nad  2 200 Kč doprava ZDARMA

Osobní odběr  : ZDARMA

 

ZPŮSOB PLATBY :

Dobírkou : 36 Kč

Převodem na účet : ZDARMA

Hotově na prodejně ve Frýdku - Místku