VŠE O NÁKUPU

Vše o nákupu

Dostupnost zboží - Vážení zákazníci v naší nabídce e-shopu je uvedena skladová dostupnost produktů.

EXPEDICE - Zboží které je skladem bude expedováno ihned po vyřízení Vaší objednávky v průběhu  2 - 3 pracovních dnů.

DORUČENÍ - Doručení probíhá v průběhu 1 - 2 dnů od odeslání objednávky.

Produkty uvedeny na objednávku, jsou vyráběny individuálně formou zakázky u výrobce doba dodání 4 - 6 týdnů od objednání. 

Balení zboží - Vaše objednávky prochází před odesláním důkladnou kontrolou. Kožené kabelky, cestovní kufry, cestovní tašky a jiné objemnější zboží, je baleno v igelitových sáčcích, vloženo do přepravních krabic a vypolstrováno proti poškození. Kožené peněženky a drobné doplňky je opatřeno igelitovým sáčkem a vloženo do bublinkové obálky.

Platba - zboží je odesíláno na dobírku, platba při převzetí u kurýra. U přepravní služby PPL - platba možná platební kartou. Platba předem na účet, informace v emailu po vytvoření objednávky.

Doprava zboží Česká republika -  prostřednictvím společností PPL a České pošty Pokud Vám Česká pošta, nebo PPL  zásilku nedodá během 3 dní od expedice, nebo neoznámí její uložení, informujte se prosím na Vaší nejbližší pobočce, zda tam zásilka není již uložená. Obvykle je zásilka v tomto případě na poště, nebo nejbližším depu, ale oznámení Vám nebylo doručeno. Balíky poslané Českou poštou budou uložený na poště 7 dní.

Záruční doba - je 2 roky. Záruka se vztahuje na skryté vady, které se projeví v průběhu záručního období.

Upozornění: barevnost jednotlivých produktů se může lišit v závislosti na nastavení monitoru. Mírná odlišnost v barevnosti není důvodem pro reklamaci.

 

CENY DOPRAVY :

Balík Do balíkovny : 49 Kč

Česká Pošta na poštu : 65 Kč

Balík Do ruky : 79 Kč

PPL : 95 Kč

PPL ParcelShop : 85 Kč

 

Nákup nad  2 200 Kč doprava ZDARMA

Osobní odběr  : ZDARMA

 

ZPŮSOB PLATBY :

Dobírkou : 36 Kč

Převodem na účet : ZDARMA

Hotově na prodejně ve Frýdku - Místku